Karta_produktu

ŁÓŻKO Z SZAFĄ, REGAŁEM I SCHODKAMI

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato Meble
Cena 9700 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Nowoczesne łóżko o kompaktowym charakterze. Idealne do niewielkich pomieszczeń, gdzie  liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Zestaw zawiera szafę, dwa regały oraz zamykaną szafkę z półką. W każdym stopniu schodków mieści się schowek. Dodatkowo boki schodków mieszczą 4 zamykane szafki oraz 2 otwarte półki. Wnętrze szafy wyposażone jest w dwie dolne szuflady o wysokości 16 cm, nad którymi po prawej stronie znajdują się półki, a po lewej drążek. Korpus łóżka dostępny jest w wykończeniu białym lub jasno-szarym. Dodatki występują w kolorach: żółtym, pomarańczowym, limonkowym, niebieskim, liliowym, turkusowym oraz różowym.

Łóżko wykonane jest z płyty meblowej laminowanej.

Wymiary łóżka: szer. 210/gł. 98 (ze schodkami 238)/wys.190 cm (w tym zagłówek wysokości 60 cm).

Szafa ma szer. 120 cm i głębokość 50cm, regał szer. 40 i gł. 40 cm.

Schodki mają szer. 40 cm i długość 140 cm.


W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie właściwej opcji:

Opcja A - łóżko po lewej, a schodki po prawej.

Opcja B - łóżko po prawej, a schodki po lewej.


Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.


 

UWAGA: Koszt transportu i montażu wyceniany jest indywidualnie w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Poniżej przedstawiamy podsumowanie, które może być pomocne przy składaniu zamówienia.

 

ZASADY ZAMAWIANIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

1. W uwagach do zamówienia prosimy określić:

- po której stronie ma być zagłówek górnego łóżka – po prawej czy po lewej. Dzięki temu wiemy, jak ma być ustawiony cały zestaw. Jest to dla nas ważne ze względu na konstrukcję mebli.

- kolorystykę, jeżeli ma być inna, niż ta zaproponowana przez nas na stronie

- wymiary elementów zestawu, jeżeli mają być inne, niż standardowe, np. łóżko  pod materac 90x180 cm

Zawsze służymy pomocą w dopasowaniu całego zestawu do konkretnego pomieszczenia. Można się z nami w tej sprawie skontaktować mailowo: galeria@colorato.pl lub sklep@colorato.pl oraz pod numerem telefonu 784 604 368.

W zależności od wielkości modyfikacji pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 5-10% wartości elementu zestawu.

2. Przy zamówieniu zawsze przesyłamy Państwu rysunek potwierdzający układ i kolorystykę zestawu.

3. Płatność za zastawy z łóżkami piętrowymi jest możliwa na dwa sposoby:

-  w 2 ratach: zaliczka 50% wartości zamówienia przy składaniu zlecenia i pozostała część płatna w dniu montażu lub odbioru ze stolarni;

-  w 3 ratach: zaliczka 35% w momencie składania zamówienia, po 30 dniach kolejna zaliczka 35% i ostatnia 30% w dniu montażu lub odbioru własnego z naszej stolarni.

4. Transport i montaż wyceniany jest indywidualnie dlatego przy składaniu zamówienia prosimy poczekać na drugiego, weryfikacyjnego maila, w którym określimy dokładny koszt.