Karta_produktu

ŁÓZKO PIĘTROWE Z BIURKIEM I SZAFĄ MODEL L

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato
Cena 4850 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Ten model z serii naszych łóżek piętrowych jest zaprojektowany w kształcie litery L. Najlepiej sprawdza się przy ustawieniu biurka równolegle do okna, dzięki czemu dziecko ma najlepszy dostęp do dziennego światła.

Kompaktowy charakter mebla powoduje, że jest on idealnym rozwiązaniem do niedużych wnętrz, gdzie na niewielkiej przestrzeni musimy zmieścić kilka funkcji.

Moduł zawiera w sobie pojemną szafę o szerokości 130 cm i głębokości 50 cm. We wnętrzu szafy znajdują się 2 szuflady, drążek oraz 3 półki. Biurko opiera się z jednej strony na regale o szer. 70 cm, a z drugiej na szafce z szufladą i drzwiczkami.

Szerokość szafki wynosi 40 cm. W nogach łózka, obok drabinki, znajduje się dodatkowy regał z szafką. Elementy konstrukcyjne łóżka oraz jego blat wykonane są z płyty o podwójnej grubości, czyli 3,6 cm.

Standardowo korpus występuje w kolorze białym i jasno-szarym. Kolory dodatków: żółty (yellow), zielony (lemon), pomarańczowy (orange), różowy (pink), niebieski (blue), turkusowy (ocean) i malinowy (raspberry).

Jeżeli życzą sobie Państwo zmianę koloru korpusu lub wykorzystanie różnych kolorów dodatków, wystarczy się z nami skontaktować. Jeżeli istnieje taka potrzeba, wycinamy także w biurku wnękę przystosowaną do grzejnika, aby zachować właściwą cyrkulację powietrza.


Wymiary całego zestawu: szer. 210 cm, gł. wraz z biurkiem 230 cm, wys. 190 cm ( w tym zagłówek 60 cm)

Materiał: płyta meblowa laminowana. Elementy drewniane (uchwyty oraz drabinka), malowane farbą wodną.

W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie właściwej opcji:

Opcja A - łóżko po prawej, biurko po lewej.

Opcja B - łóżko po lewej, biurko po prawej.


Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.UWAGA: Koszt transportu i montażu wyceniany jest indywidualnie w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.